o autorovi / kontakt / hudym.com

Online přátelé - Vše o oblíbeném seriálu Přátelé, epizody, herci, zajímavosti a mnoho dalšího

„Přátelé epizoda po epizodě“

Epizoda první zahrnuje charakteristiky 6 postav – Chandlera, Moniky, Rachel, Rosse, Phoebe a Joeyho. Rachel přijíždí do Central Parku, těsně po opuštění snoubence u oltáře a ubytovává se v bytě u Moniky. Ross se snaží Rachel říct, že ji miluje, zatímco jeho ex-přítelkyně Carol čeká jeho dítě.

Joey bojuje o stále lepší a lepší pracovní nabídky, Phoebe pracuje jako masérka. Chandler se rozchází s Janice

janice

, která se pravideln? vrací v dalších epizodách. Chandler náhodně zjistí, že Ross miluje Rachel, která k němu cítí to samé.

Na počátku série druhé se na scéně objevuje Julie, se kterou se Ross zná ze střední školy. Pokus Rachel říct Rossovi, že ho má ráda se zhroutí, když zjistí, že Ross s Julií chodí.

Joey dostane roli v seriálu Tak jde čas, ale jeho postava je zabita. Monika poznává Richarda, nedávno rozvedeného a o 21 let staršího. Monika se do něj zamiluje, ale Richard nechce dítě.

Epizoda třetí. Rachel pracuje v Bloomingdales v jednom oddělení obchodního domu a Ross začíná žárlit na kolegu Rachel, Marka. Rachel se kvůli tomu rozhodne ukončit vztah, Ross je zmatený a vyspí se s někým jiným. Phoebe, která nezná svou rodinu, krom svého dvojčete Uršuly, potkává svého nevlastního bratra. Joey chodí s jeho hereckou partnerkou Kate a Monika začíná vztah s milionářem Peterem Beckerem.

peterbecker

Ve čtvrté sérii se Ross a Rachel k sobě vracejí, ale vzápětí to opět nevyjde. Phoebe se stává „matkou“ pro jejího nevlastního bratra a jeho manželky Alice. Monika s Rachel si vymění byty s Joeyem a Chandlerem po prohrané sázce. Aby Monika s R. získaly byt zpátky, své kamarády podplácejí a nabízejí jim lístky na Knicks. To neberou a požadují jedno-minutové líbání právě mezi Monikoku a Rachel.

Ross začíná chodit s dívkou z Anglie, Emily a sérii zakončí svatbou v Londýně.

emily

Chandler se mezitím s Monikou vyspí a Rachel se rozhodne navštívit svatbu Rosse s Emily. Když Ross u oltáře řekne, že si bere Rachel, místo Emily…Faux pas.

V kapitole páté se Chandler s Monikou snaží svůj vztah udržet v tajnosti. Ke stému dílu Phoebe porodí trojčata. Jednoho chlapce – Franka ml. a dvě holčičky Leslie a Chandler. Chandler je očividně potěšen.

Emily nezvedá telefony, Phoebe si našla policistu Garyho. Monika a Chandler prozradí své tajemství, které už ale všichni vědí, až na Rosse. Rozhodli se vzít se v Las Vegas, ale plány se změní po zjištění, že si opilý Ross vzal opilou Rachel v jedné kapli.

V šesté si to R. s R. uvědomí a rozvedou se až v pozdější epizodě. Chandler se stěhuje k Monice, Rachel se stěhuje k Phoebe. Joey získává roli v seriálu Mac. And CHEESE kde vede dialog s robotem. Ross začíná přednášet na New Yorské univerzitě a vzniká vztah s jeho studentkou Elizabeth. Phoeben byt hoří, Rachel jde k Joeyemu a Phoebe k Monice a Chandlerovi.

Monika opět narazí na Richarda, který jí řekne, že ji miluje. Moniku si chce vzít, ale v tom vstoupí do hry Chandler. Ten jí chce sňatek také nabídnout a také nabídne. Úspěšně.

V sedmé kapitole se chystá svatba. Přípravy se neobejdou bez problémů. Joey v Mac and cheese končí, ale nabízí se mu práce ve Dny našeho života

Chandler a Monika se vzali, Rachel zjišťuje, že je těhotná.

8. První 3 díly nikdo neví, kdo je otcem dítěte. Pak se zjistí, že je to opět kdo?

Dohodnou se, že si dítě ponechají, ale nebude mezi nimi žádný vztah.

Joey zjistí, že něco k Rachel cítí, ale ona jeho city neopětuje. Rachel splodí dítě Emmu.

Joey na zemi najde prsten od Rosse, Rachel to pochopí tak, že si ji chce vzít a řekne „ano“.

Devátá série, R. a R. bydlí spolu s Emmou. Monika s Chandlerem chtějí mít dítě, ale zjistí, že ho mít nemůžou. Phoebe začne chodit s Mikem Hannigenem a najednou potká svého bývalého přítele Davida.

mike

 

rossssRachel se s Emmou stěhuje k Joeymu a postupem času zjistí, že k němu něco cítí.

Ke konci se skupinka přátel balí na Barbados, kde má Ross vystoupit na paleontologické konferenci. Joey a jeho přítelkyně Charlie zjistí, že spolu být nemůžou. Charlie pak skočí po Rossovi.Mezitím si Rachel s Joey přiznají své city a zvažují, jak dál postupovat. Netrvalo dlouho a začali se spolu líbat…

Desátá, bohužel poslední série, uzavírá některá životní story. Joey s Rachel se snaží uklidňovat Rosse, když zjistí, že k sobě mají blízko. Nakonec zůstanou přáteli. Phoebe si vzala Mika, Charlie se rozešla s Rossem. Monika s Ch. se rozhodli adoptovat dítě a potkají Eriku, které se narodí dvojčata, Jack a Erika. M. s Ch. se stěhují na předměstí do domku. Joey se cítí opuštěný a rozhozený změnami. Rachel může odjet do Paříže za lepší prací, ale ke konci se rozhodne zůstat a být znovu s Rossem.

Online-pratele.cz
RSS kanál - Winseven.cz

Copyright © by hudym.com / 2009 / Vyšechna práva vyhrazena